Avinas

(03.21 – 04.20)

Pagalba ateis per draugus. Reikalus suskubkite sutvarkyti iki pavakarės: nieko svarbaus rytdienai neatidėkite. Vakaras bus romantiškas.  

Jautis

(04.21 – 05.21)

Iki pavakarės ne pats geriausias laikas, kai stinga jėgų, optimizmo. Svarbių reikalų tvarkymą verta atidėti po pietų arba rytdienai. Iki pavakarės palankus metas konfidencialiems susitikimams, susitarimams. Galite sulaukti ir netikėtos anoniminės pagalbos.  

Dvyniai

(05.22 – 06.21)

Verta daug norėti, plačiai užsimoti ar bent jau optimistiškai pasvajoti apie ateitį. Tai geras laikas aktyviai tvarkyti reikalus, priimti radikalius sprendimus.  

Vėžys

(06.22 – 07.22)

Geras laikas sandoriams, tvarkyti piniginius ir turto reikalus, spręsti buities problemas. Nebijokite pakeisti senų įsitikinimų, principų – tai praplės jūsų galimybių ribas.  

Liūtas

(07.23 – 08.23)

Daugiau bendraukite, keiskitės informacija: galite išgirsti jums svarbių dalykų. Šios dienos pasiūlymai perspektyvūs, tad priimkite juos.  

Mergelė

(08.24 – 09.23)

Jei norite, kad pasaulis būtų draugiškas, patys ženkite pirmą žingsnį šia linkme. Būkite tikri, jums pasiseks. Dalykinių reikalų tvarkymo neskubinkite – gali pakakti rūpesčių ir namuose. Beje, jūsų laukia džiugus vakaras, išsiruoškite į svečius.  

Svarstyklės

(09.24 – 10.23)

Sėkminga diena, ypač iki pietų. Šis laikas geras tvarkyti rizikingus reikalus: avantiūros bus sėkmingos, palankus metas ir dirbantiems kūrybinį drabą. Labiau įsiklausykite į partnerių, sutuoktinio pageidavimus, draugų patarimus.  

Skorpionas

(10.24 – 11.22)

Gera proga greitai sutvarkyti reikalus. Tai ir neblogas metas pokalbiui su darbdaviu (esamu ar potencialiu). Svarbu neužsispirti, neužsigauti, taigi nepervertinkite savo galimybių.  

Šaulys

(11.23 – 12.22)

Jūsų nuotaika puiki ir neleiskite jos niekam gadinti. Bus svarbu pakantumas, atlaidumas, mokėjimas prisiderinti. Geras laikas tvarkyti juridinius reikalus, dalyvauti renginiuose.  

Ožiaragis

(12.23 – 01.20)

Toksai savotiškai dvilypis metas. Pasistenkite ramiai nusiteikti, nes ne viskas klostysis taip, kaip norėsis (bent iki pavakarės). Kad ir kas nutiktų, viskas baigsis gerai. Po pietų aplinkybės pasikeis jūsų naudai: prasidės geras laikas.  

Vandenis

(01.21 – 02.19)

Padės draugai, sulauksite įtakingų asmenų, užsieniečių dėmesio, tai bus sėkmės metas. Verta tvarkyti svarbius reikalus, susijusius su jūsų veikla užsienyje ar tolima kelione. Geras metas tvirtinti sutartis su užsieniečiais.  

Žuvys

(02.20 – 03.20)

Galima gera naujiena, susijusi su jūsų darbu, karjera. Tik būkite lankstesni, nesilaikykite seno veiklos modelio. Būtini kompromisai, neužsispirkite.