Liepos mėnesio horoskopas  

Avinas

(03.21 – 04.20)

Pirmąją mėnesio dieną pasiimkite sodininko pirštines ir praleiskite visą dieną su augalais. Sodininkavimas jums suteiks malonų nuovargį, po kurio jus aplankys jėgų antplūdis, praversiantis netolimoje ateityje. Praėjus keletui dienų, penktą ar šeštą, jau galėsite kuriam laikui palikti savo augalėlius ir skirti visą savo turimą laiką artimiausiems draugams, kuriems jūsų dabar reikės kaip niekad. Mėnesiui artėjant prie vidurio, pasijusite šiek tiek neryžtingi. Deja, tai bus ne vien pojūtis, šiuo metu ryžto stoka jums tikrai gerokai trukdys, tad reikės stengtis iš visų jėgų, kad nešvaistytumėte veltui laiko. Mėnesio vidury stenkitės vengti konfliktų darbe, ypač dėl valdžios, nes priešingu atveju labai krisite aplinkinių akyse. Apie devynioliktą dieną apsvarstykite savo gyvenimo būdą – ar jį galima būtų pavadinti sveiku? Jei ne, tai kodėl? Ar jus tenkina toks gyvenimo būdas? Kitomis dienomis pabandykite ištaisyti visa tai, kas jūsų manymų nėra gerai. Mėnesiui artėjant prie pabaigos, apsvarstykite savo finansinę padėtį. Pagalvokite ar jūs pamatuotai rizikuojate. Ar verta?  

Jautis

(04.21 – 05.21)

Pirmąją mėnesio dieną iškils nemažų problemų, susijusių su jūsų partneriu (tai gali būti tiek verslo partneris, tiek gyvenimo). Stenkitės išlikti mandagūs, be to būkite politiku, t.y., šnekėkite kuo įtikinamiau. Kitomis dienomis problemos dar nebus išsisklaidžiusios, tačiau jūs jau būsite išsiaiškinę dėl ko jos iškilo, tad galėsite imtis kitokių priemonių. Jei ir jūsų partneris supras tą patį, tai kartu problemą išsklaidysite itin greitai. Maždaug savaitę po to gyvenimas tekės ypatingai ramia vaga, tačiau po savaitės jau reikės susiimti (būsite gerokai atsipalaidavę) ir susikaupti darbui, kurio bus tikrai nemažai. Dešimtą ir vienuoliktą liepos dienomis būkite pasiruošę dviem fantastiškiausioms mėnesio dienoms, tik, aišku, nieks už jus jas tokiomis nepadarys, tad visgi jums reikės šiek tiek pasistengti, tačiau rezultatai jūsų tikrai nenuvils. Mėnesiui įpusėjus labai norėsite ginčytis ir nebus svarbu nei su kuo, nei kada, nei kur, svarbiausia bus pasiginčyti ir kuo daugiau, tuo geriau. Apie dvidešimtąją mėnesio dieną skirkit laiko poilsiui bei atsipalaidavimui, kurio jums dabar labai reikia. Mėnesio pabaigoje praleiskite bent vieną dieną su savo draugais bei artimaisiais, poilsiaukite, kepkite šašlykus.  

Dvyniai

(05.22 – 06.21)

Pirmąją mėnesio dieną nenorėsite išeiti iš namų, greičiausiai taip bus dėl to, kad pastaruoju metu labai intensyviai dirbote ir persitempėte. Pasėdėkite namuose, pailsėkite ir praėjus porai dienų galėsite grįžti į įprastą rutiną. Mėnesiui artėjant prie vidurio, rutina jums jau bus ganėtinai pabodusi, tad kodėl gi jos neprablaškius? Geriausiai būtų pašėlti ar prisiminti vaikystę, pavyzdžiui, apsilankykite kaime. Mėnesio viduryje jus apims noras išlaidauti, tai bus tikrų tikriausia manija. Tačiau visgi prieš pirkdami ką nors brangaus, įsitikinkite, kad jums tikrai reikia to daikto. Venkite prekybos agentų, kurie bandytų jus įtikinti ką nors pirkti, nes šiuo metu jiems atsispirti bus beveik neįmanoma, o praėjus porai dienų jau gailėsitės iššvaistę visą krūvą visiškai nereikalingiems daiktams. Antroje mėnesio pusėje kažkas iš artimų žmonių ant jūsų pyks. Jei gyvenate ne vieni, tai pykstantis žmogus, greičiausiai, bus kaip tik tas, su kuriuo kartu gyvenate. Pasistenkite susėsti ir ramiai pasišnekėti bei pabandyti išsiaiškinti, iš kur ir dėl ko atsirado tas pyktis. Na, o mėnesio pabaigoje jūsų laukia nedidelė emocinė problemėlė, tačiau pasitelkę savo intelektą, jūs ją išspręsite labai lengvai.  

Vėžys

(06.22 – 07.22)

Pirmąją mėnesio dieną naudokitės pasitaikiusia proga įgauti geresnę formą. Paplaukiokite, pabėgiokite arba bent jau pažaiskite badmintoną su draugais ar artimaisiais, svarbiausia, jog ką bedarytumėte, darykite tai po atviru dangumi, nepaisant oro sąlygų – ar švies saulė, ar lis vasariškas lietus, bet jums tai bus išties į naudą, nes padės pasiekti dvasinę pusiausvyrą. Kitomis dienomis gali iškilti šiokių tokių nesutarimų su artimu jums žmogumi, tačiau neapgailestaukite – nieko rimto. Jūs nesudėtingai viską išspręsite ir labai ramiai praleisite visą pirmąją liepos savaitę, o po to, apie aštuntą mėnesio dieną visgi teks stačia galva pulti į darbą, kadangi kuo toliau, tuo mažiau dėmesio jam skiriate. Mėnesio viduryje jus lydės sėkmė. Jau buvote pasiilgę jos, ar ne? Tad nepaleiskite ir naudokitės proga, nes ji ilgai niekuomet neužsibūna vienoje vietoje. Antrojoje mėnesio pusėje (jei tiksliau, tai apie dvidešimtą dieną) būsite nusiteikę meilei, tad pasistenkite praleisti dieną kuo romantiškiau. Mėnesiui artėjant į pabaigą, nederėtų daryti nieko intensyvaus, susitikite su draugais ir nueikite į kiną.
  

Liūtas

(07.23 – 08.23)

Pirmąją mėnesio dieną jūs būsite labai aktyvūs bei darbštūs, tad pasistenkite nuveikti kiek įmanoma daugiau. Po darbo jūsų širdžiai reikės meilės, tad praleiskite vakarą romantiškai. Jei pirmąją liepos savaitę jums kils noras kritikuoti artimą žmogų, tai verčiau sukąskite dantis, nes įgelsite jam be reikalo, Antrąją liepos savaitę pakeliaukite. Nebūtina keliauti į kitą pasaulio pusę, svarbiausia, kad bent trumpam pakeistumėte įgrisusią jums aplinką kuo nors nauju ir neištirtu. Mėnesio viduryje derėtų užsiimti meditacija bei joga, šiuo metu jums tai tikrai praverstų, na o atsipalaidavus bus kur kas lengviau bendrauti su aplinkiniais. Trečiąją liepos savaitę nusipirkite sau tai, ką senai norėjote. Paskutinę savaitę praleiskite su savo šeima.  

Mergelė

(08.24 – 09.23)

Idealistas – šis žodis būtų pats tinkamiausias jūsų apibūdinimas pirmąją mėnesio dieną. Kitomis dienomis jūsų idealizmas padės siekti iš gyvenimo maksimumo. Pirmajai mėnesio savaitei artėjant prie pabaigos, kažkoks įvykis sutrikdys jūsų rutiną ir įneš į kasdienybę šį tą naujo. Apie dešimtą dieną derėtų nuveikti ką nors teigiamo, nukreipkite visas savo jėgas į kokį nors pasirinktą teigiamą tikslą. Išsirinkti juk neturėtų būti sunku, prisiminkite visa tai, ką norėjote nuveikti pirmąją mėnesio dieną. Mėnesio viduryje jus supantiems žmonėms reikės lyderio, tad kodėl gi jums juo nepabuvus? Tik lyderiaudami nepamirškite, jog derėtų susirūpinti savo sveikata. Ar senai buvote pas gydytoją? Antrojoje mėnesio pusėje jums iškils sunkumų, susijusių su vaizduote. Jei tiksliau, tai ji kažkur dings, tad keletą dienų teks mažiau galvoti ir daugiau dirbti, kad darbu galėtumėte kompensuoti vaizduotės stoką. Na, o paskutinėmis mėnesio dienomis derėtų atkreipti dėmesį į smulkmenas, kitaip praleisite šį tą iš pažiūros menko, bet iš tikrųjų labai svarbaus.  

Svarstyklės

(09.24 – 10.23)

Liepa jums prasidės stebėtina darbo gausybe, o pirmoji mėnesio diena bus labai tinkama įvairiausių sutarčių pasirašinėjimui (tik nepamirškite jų persiskaityti). Jei iki šiol nepriekaištingai dirbote, tai dabar būtų neblogas metas prašyti paaukštinimo, na arba bent jau atlyginimo pakėlimo. Pirmajai mėnesio savaitei artėjant prie pabaigos, dirbant derėtų pasitelkti kuo daugiau fantazijos, tuomet darbo rezultatai pranoks ne tik jūsų, bet ir jūsų bendradarbių lūkesčius. Antrąją liepos savaitę kažkas su jumis kirs lažybų, tačiau sutikite tik jeigu esate šimtu procentų įsitikinę, jog laimėsite jas. Mėnesio viduryje jus aplankys sėkmė, tad gausite viską, ko tik norite, tačiau sėkmę labai lengva nubaidyti neįgyvendinamais norais, tad būkite atsargūs. Antrojoje mėnesio pusėje būkite kažkieno kito sėkme, išpildykite artimo jums žmogaus norus. Visa antra liepos pusė bus ganėtinai rami ir harmoninga, be įsimintinų įvykių, o paskutinę liepos dieną apsvarstykite visą praėjusį pusmetį ir prieikite prie išvadų ateinančiam.  

Skorpionas

(10.24 – 11.22)

Šį mėnesį jūs galvosite apie laimę, ypač pirmosiomis jo dienomis. Jūs galvosite apie tai, ar atneša materialūs dalykai taip trokštamos laimės, ar kaip tik – atitolina nuo jos. Padiskutuokite apie tai su kokiu nors protingu bei patyrusiu žmogumi, geriau netgi ne su vienu, kad galėtumėte prieiti prie tikslesnių išvadų. Antrąją liepos savaitę būkite itin mandagūs su bendradarbiais, nes priešingu atveju galimi konfliktai darbe, kurie tikrai nepriartins jūsų laimės. Mėnesio viduryje jums pradės atrodyti, kad jūsų veiksmai ir tikslai yra netinkami, tad šiuo metu pradėsite keistis, na, bet geriau vėliau negu niekada. Antrojoje mėnesio pusėje keletas aplinkinių varys jus iš proto, aišku, visuomet būna tokių žmonių, tačiau šie žmonės iki šiol sukeldavo jums tik teigiamas emocijas. Gali būti, kad jūs pavargote nuo to paties pažįstamųjų rato, tad derėtų jį praplėsti. Paskutinė mėnesio savaitė bus palankiausia.  

Šaulys

(11.23 – 12.22)

Pirmosiomis mėnesio dienomis jūs jausitės kaip niekad puikiai, atrodysite kaip niekad gerai, viskas, ką darysite, bus tiesiog nepakartojama, visos jūsų mintys bus praktiškai genealios, visi jūsų planai bus kaip niekad įspūdingi, bet kartu ir pakankamai realūs. Stenkitės išlaikyti šitą jausmą kaip įmanoma ilgiau. Pirmosios mėnesio savaitės viduryje nukreipkite šią energiją į šiuo metu atliekamą kūrybinę veiklą, kad sulauktumėte itin palankių rezultatų. Mėnesiui artėjant prie vidurio, pasistenkite praleisti kuo daugiau laiko gamtoje, tai suteiks jums dar daugiau teigiamos energijos. Mėnesio viduryje būkite atsargūs darbe, kažkas ruošia prieš jus sąmokslą. Antrojoje mėnesio pusėje jūsų lauks šioks toks nusivylimas, susijęs su darbu – kai kurių projektų lėtas progresas jūs varys į neviltį. Tačiau tai greitai praeis ir užbaigsite mėnesį vėl kupini teigiamų emocijų, aišku, ne tokių kaip mėnesio pradžioje, bet vis vien neblogų.  

Ožiaragis

(12.23 – 01.20)

Visą pirmą mėnesio savaitę jus lydės sėkmė. Nesvarbu ar švies saulė, ar lis lietus praleiskite savaitgalį gamtoje. Pasistenkite papildomai išsimiegoti jei nenorite miegoti tuomet, kai teks dirbti, o šį mėnesį darbo bus nemažai. Aštunta diena nebus pati džiugiausia metų diena, tačiau gyvenimą šiek tiek paįvairins. Šiuo metu jūs turėsite tik vieną užduotį – pasireikšti. Darykit tai namie, darbe arba restorane, pietaujant su brangiu jums žmogumi. Nesvarbu kokia situacija, tačiau aplinkinių dėmesys turi būti nukreiptas į jus. Mėnesio viduryje vertėtų prisiminti visus, ko ilgą laiką nematėte. Paskambinkit jiems, nusiųskit laiškelį ar aplankykite juos. Aštuoniolikta diena bus labai tinkama ilgam miegui, na, aišku, jei tik pavyks surasti jam laiko, tai pamatysite kiek daug naudos jis jums atneš. Antrąją mėnesio pusę derėtų praleisti apmąstant, kaip praleidote šiuos metus ir kaip ketinate praleisti likusius metus. Ką gero nuveikėte ir ką ruošiatės nuveikti?  

Vandenis

(01.21 – 02.19)

Pradėkite mėnesį rūpindamiesi tais, kurie rūpindavosi jumis. Būkite visiems geri bei malonūs, iškepkite draugams ar artimiesiems pyragą, pasakykite kam nors visą krūvą komplimentų ar kaip nors kitaip pradžiuginkite jus supančius žmones. Antrąją mėnesio savaitę atsiribokite nuo visko ir bent šiek tiek atsipalaiduokite. Šiomis dienomis leiskite aplinkiniams padaryti jums ką nors malonaus. Mėnesiui artėjant prie vidurio, dienos bus kupinos įvairiausių įvykių, tačiau ar jūs tikrai esate jiems pasiruošę? Jei atrodo, kad nesate – pasitempkite, giliai įkvėpkite ir nuteikite save permainoms. Mėnesio viduryje jums pavyks iki galo atsikratyti visais, jus kamavusiais rūpesčiais ir dabar galėsite šiek tiek atsipalaiduoti. Antrojoje mėnesio pusėje jūs atsidursite gilių apmąstymų klampynėje. Nesvarbu apie ką jūs galvosite, tačiau mintys atneš daug naudos. Mėnesio pabaigoje imkitės kokios nors svarbios bei ypatingos veiklos.  

Žuvys

(02.20 – 03.20)

Pirmąją mėnesio dieną derėtų pradėti labai ramiai, niekur neskubant, jei turite galimybę tai praleiskite visą dieną prie baseino, ežero ar kokio kitokio vandens telkinio. Visų pirma nusiraminsite, o antra – tai pasikrausite teigiamos energijos, kuri mėnesio pradžioje jums tikrai pravers. Antrą ir trečią mėnesio dienomis jūs būsite kur kas labiau susikaupę, greičiausiai dėl raminančio vandens poveikio, tad dirbsite gerokai produktyviau. O po darbo bent trumpam nuvykite į gamtą, nebūtina važiuoti kažkur toli, tiks bet kur, kur tik galėtumėte įkvėpti gryno oro ir pabėgti nuo šiek tiek jau įgrisusios rutinos. Mėnesiui artėjant prie vidurio, apie aštuntą dieną, derėtų apžvelgti savo finansinę padėtį. Ar nemanote, kad praverstų didesnės įplaukos, bet vien tikėtis nepakanka. Šios dienos jums kuo puikiausiai tinka nustoti manyti ir imtis kokios nors produktyvesnės veiklos. Mėnesio viduryje derėtų prisiminti savo šeimą, juk tikrai skyrėte jiems kur kas mažiau laiko negu jie yra verti, tad kodėl gi nenuvykus su visa šeima į gamtą?