Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.  

Avinas

(03.21 – 04.20)

Nepriimkite atsakingų sprendimų, kadangi jūsų ketinimai, norai dinamiškai keisis. Pasikliaukite sutuoktinio arba mylimo žmogaus nuomone: tartis tiesiog būtina.  

Jautis

(04.21 – 05.21)

Blogas laikas svarbioms finansinėms operacijoms, ypač netinka investuoti, skolinti pinigų. Pavojinga priekaištauti mylimiems jums žmonėms.  

Dvyniai

(05.22 – 06.21)

Vėlavimas, reikalų vilkinimas neišvengiamas, tad neprisiimkite per daug darbų. Neskubėkite žadėti, pasirašyti dokumentų.  

Vėžys

(06.22 – 07.22)

Pasistenkite atsiriboti nuo aplinkinių. Bet jei tektų bendrauti, nepraraskite savitvardos, kad ir ką sužinosite ar išvysite. Patartina daugiau laiko, jei įmanoma, praleisti namie. Galimi rūpesčiai dėl vaikų.  

Liūtas

(07.23 – 08.23)

Apgaulingas laikas: jei manysite, kad viskas gerai, bus netiesa. Nesureikšminkite nesėkmių. Gresia kvaili, bet lemtingi nesusipratimai su mylimu žmogumi. Būkite atidesni vaikams, ypač paaugliams.  

Mergelė

(08.24 – 09.23)

Netikėtai paaiškėjusi teisybė nebūtinai bus teisybė. Pasistenkite atidėti svarbius sprendimus. Galimi nesusipratimai su kolegomis.  

Svarstyklės

(09.24 – 10.23)

Jei negerai jaučiatės, neikite iš namų ar bent jau nesėskite prie vairo, tegul vairuoja kiti. Kad ir su kuo bendrautumėte, kad ir ką veiktumėte, būkite atsargūs.  

Skorpionas

(10.24 – 11.22)

Puoselėkite gerus santykius su aplinkiniais ir nepervertinkite savo galimybių: paaiškės, kad svarbiausio dalyko kaip tik ir nenutuokiate. Vakaras bus palankus vyresnio amžiaus Skorpionams.  

Šaulys

(11.23 – 12.22)

Netikėtai atsiveria akys ir ima atrodyti, kad pagaliau viską supratote. Gal ir taip, gal ir ne – mat diena jūsų ženklo žmonėms dvilypė: teigiami dalykai bus greta su neigiamais. Ko gero, skeptikai daugiau laimės nei optimistai.  

Ožiaragis

(12.23 – 01.20)

Pasisaugokite provokacijų, tačiau su seniai pažįstamais, laiko išbandytais bičiuliais galite tartis ir diskutuoti be baimės. Antroji dienos pusė labiau palankesnė.  

Vandenis

(01.21 – 02.19)

Idėjų stigti neturėtų, tačiau nuo rimtų, toli siekiančių išvadų susilaikykite. Būkite atsargesni su elektros prietaisais. Galimi nemalonumai ir per draugus.  

Žuvys

(02.20 – 03.20)

Apsiriksite, jei imsitės itin atsakingų darbų, jei pradėsite aiškintis santykius. Verčiau ilsėkitės. Diena gali būti naudinga, jei siekiate atskleisti slaptus priešus.