Rytojaus horoskopą kiekvienam zodiako ženklui rasite žemiau, sužinosite apie pranašaujamą sėkmę, įsipareigojimus ar iššūkius.  

Avinas

(03.21 – 04.20)

Būsite geranoriškai nusiteikę, dosnūs. Daug dėmesio skirsite vaikams, artimiems žmonėms. Vilios laisvalaikio pramogos, šou renginiai, sportas, loterijos, kūrybinė veikla. Tikėtini neblogi pasiekimai.  

Jautis

(04.21 – 05.21)

Būsite tikri darbštuoliai, dėl savęs ir kitų pasiryžę kalnus nuversti. Turėtumėte greitai ir nepriekaištingai atlikti dalykines ir buities užduotis, o vėliau dar dosniai skirti dėmesio tiems, kurie jus myli, laukia iš jūsų romantikos, pramogų.  

Dvyniai

(05.22 – 06.21)

Tikriausiai teks derinti savo norus, planus ir skonius su partnerių pageidavimais, nes tik kompromisinis sprendimas visiems išeis į naudą. Gerų dalykų galite prisigalvoti ir nuspręsti drauge su šeima.  

Vėžys

(06.22 – 07.22)

Būsite lengvai išvedami iš doros kelio, lengvabūdiški, domėsitės erotika, finansinėmis avantiūromis. Bus nemažai kalbama apie mokesčius, paskolas, paveldėjimą, draudimą. Kažkuo pasitarnaus ankstesnė patirtis ar buvęs partneris.  

Liūtas

(07.23 – 08.23)

Tikriausiai teks kalbėtis, derėtis profesiniais, verslo reikalais, dalyvauti pristatyme, susirinkime. Galbūt bus priimtas sprendimas, kuris jums teikia vilčių dėl platesnių perspektyvų. Bus už ką padėkoti draugui, pažįstamam asmeniui.  

Mergelė

(08.24 – 09.23)

Jei bus galimybė, susitikite su gerais bičiuliais, prasiblaškykite, atitrūkite nuo įgrisusių rūpesčių. Mokėkite pasidžiaugti svetima sėkme. Galbūt pavyks atnaujinti nutrūkusį, bet jums vis dar svarbų ryšį, partnerystę.  

Svarstyklės

(09.24 – 10.23)

Galite prisikurti įvairių iliuzijų, rožinių ateities planų. Sieksite patikimumo santykiuose, ištikimybės. Mintys, troškimai ir jausmai, nukreipti į sportą, kūrybą ar meilę, turėtų sėkmingai realizuotis.  

Skorpionas

(10.24 – 11.22)

Emocijų ir įvairiausių minčių sukels dominančio asmens poelgis jūsų atžvilgiu. Jei esate išvykę, ims kamuoti namų ilgesys, o jeigu sukatės kasdienybės verpete, pradėsite nerimauti, kad jūsų gyvenimas stokoja spalvų, prasmingumo.  

Šaulys

(11.23 – 12.22)

Rėmėjas, gerbėjas nustebins savo dosnumu, o gal kaip tik jūs atversite savo kilnią širdį ir piniginę asmeniui, kuris parodys deramą dėmesį, paglostys jūsų savimeilę. Galbūt kas nors grąžins skolą arba pavyks laimėti per loteriją, žaidimą.  

Ožiaragis

(12.23 – 01.20)

Stengsitės būti atlaidūs ir gailestingi tiems, kas jus nuskriaudė, įžeidė ar nesupranta. Galbūt paremsite giminaitį, draugą, nepagailėsite nuoširdžių patarimų arba patys to sulauksite iš artimos aplinkos asmenų.  

Vandenis

(01.21 – 02.19)

Šiandien dangaus įtaka skatins jūsų atvirumą, malonų elgesį su kitais. Galima nauda per reklamą, komercinę veiklą. Jei jums reikia pagalbos ar patarimo, visų pirma kreipkitės į artimus žmones. Nenuviltų ir meilės pasimatymas.  

Žuvys

(02.20 – 03.20)

Šauni diena meilei, pramogoms, sportui, taip pat užsiėmimams su vaikais, jiems lavinti. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas, ateities planus.